VVD-kandidaten overhandigen verkiezingsprogramma aan Albert Gieling

geplaatst in: Nieuws | 0

Vrijdag 28 januari heeft VVD-lijsttrekker Andrea van Langen, samen met kandidaat-raadsleden Sjors Heestermans en Jan de Vries, het verkiezingsprogramma “Bouwen vandaag en aan de toekomst” van de Medemblikker VVD overhandigd aan Albert Gieling, directeur van corporatie De Woonschakel.

Dat vond plaats op het DEK-terrein, vóór een van de bijna voltooide huurwoningen die daar in opdracht van De Woonschakel zijn gebouwd. 

De VVD wil sneller bouwen, koop en huur, in alle kernen.  Van groot belang voor nu èn straks!  De titel spreekt voor zich. Directeur Gieling was dan ook zeer geinteresseerd.  Hij gaf nog een paar punten mee:

-een deel van de oplossing ligt in meer flexwoningbouw:  tijdelijke woningen. De nood is hoog en die kunnen sneller gebouwd worden, minder beperkingen van overheidswege.

-bouw ook voor de middeldure huur.

-breng doorstroming op gang (ouderen die naar een seniorenwoning gaan).

Ons program krijgt steeds meer belangstelling.  Wilt u het ook lezen? Klik dan hier.