VVD overhandigt verkiezingsprogramma aan Jumbo Monique

geplaatst in: Nieuws | 0

Recent brachten lijsttrekker Andrea van Langen en raadslid Tom Beerepoot een bezoek aan Monique Ravenstijn van de Jumbosupermarkt in winkelhart Zwaagdijk-Oost. Zij hebben haar het VVD-verkiezingsprogramma overhandigd. Met Monique wisselden zij van gedachten over de verkeersonveilige situatie rond het winkelhart Zwaagdijk-Oost. Door de verkoop van Deen aan diverse andere winkelketens is het alleen maar drukker geworden. De noodzaak tot het treffen van maatregelen is alleen maar toegenomen. Tom Beerepoot heeft toegezegd naar de status van e.e.a. te zullen informeren en daar op terug te komen.

Verder zijn Andrea en Tom ingegaan op de Spar-supermarkt in Opperdoes welke op 18 december 2021 haar poorten gesloten heeft. Tom heeft hierover reeds in september raadsvragen gesteld. Monique deelde ons mede dat zij onderzoekt of hier een Jumbo Monique-supermarkt gevestigd kan worden. Om levensvatbaar te kunnen opereren heeft zij een vloeroppervlakte van 1.200 m2 nodig. Monique heeft inmiddels een voorstel (met 8 startersappartementen, een viertal vrijstaande en een viertal 2-onder-1-kapwoningen) ingediend dat op 21 december j.l. in de overlegtafel besproken is. De hele raad heeft aangegeven dat zij hier positief tegenover staat en Monique ziet de verdere gesprekken dan ook met vertrouwen tegemoet.