VVD overhandigt verkiezingsprogramma aan Dorpsraad Wognum

geplaatst in: Nieuws | 0

Lijsttrekker Andrea van Langen en kandidaat Tom Beerepoot hebben het VVD-verkiezingsprogramma recent uitgereikt aan Peter Koopman en Ella Huisman van de dorpsraad Wognum. Hierbij hebben zij uitvoerig over de noodzaak tot woningbouw voor alle doelgroepen van gedachten gewisseld. Op 25 augustus 2021 is er door de dorpsraad een informatieavond over dit onderwerp georganiseerd, welke zich op een grote belangstelling mocht verheugen. Hierbij werd door aanwezigen de steun voor plan De Commandeur uitgesproken en aangedrongen op een spoedige ontwikkeling van deze nieuwe woonwijk. Tijdens de uitreiking van het verkiezingsprogramma lieten Peter Koopman en Ella Huisman zich ook positief uit over het plan van de Scholtens Groep om aan de nieuwe weg ca. 50 nieuwe woningen te realiseren.