Verklaring omtrent vertrek raadslid Tjeu Berlijn

geplaatst in: Nieuws | 0
Recent heeft Tjeu Berlijn ons te kennen gegeven dat hij zijn lidmaatschap van de landelijke VVD heeft opgezegd en daarom ook onze fractie verlaat. Hij heeft aangegeven dat hij zich niet meer kan verenigen met de landelijke en provinciale koers van de VVD. Wij zien dit zelf niet als een obstakel. Juist omdat wij een lokale fractie zijn met liberale standpunten voor onze gemeente, onafhankelijk van andere afdelingen en gremia in de partij. 
 
Wij vinden dat er binnen onze fractie altijd in goede harmonie is samengewerkt. Graag hadden we duidelijke signalen van ontevredenheid gehad. Dan hadden we dat kunnen bespreken en samen kunnen zoeken naar een oplossing. Het mocht helaas niet zo zijn. Wij vinden het bovendien zeer jammer dat hij zijn zetel meeneemt en niet teruggeeft aan de kiezers van de VVD. 
 
Namens de VVD-fractie Medemblik,
Mark Raat