Winnaars tekenwedstrijd Zeehoek-terrein bekend

geplaatst in: Nieuws | 0

Twee weken terug heeft André Meester alle kinderen uitgedaagd een prachtige nieuwe woonwijk te tekenen op het Zeehoek-terrein. De VVD wil hier zo snel mogelijk huizen realiseren voor alle doelgroepen. André heeft vele mooie inzendingen ontvangen: “Het was moeilijk kiezen maar heb voor 4 leeftijdscategorieën de fraaiste uitgekozen.”

De winnaars zijn:
-0 t/m 4: Femke Breg
-5 t/m 6: Mila Dekker
-7 t/m 8: Lexie Ruiter
-9 t/m 10: Naomi Groen

Femke heeft een ijscowagen van Lego gewonnen en de andere kinderen krijgen een bouwdoos met stenen en cement om zelf een huis te maken (dat is speelgoed vanaf 6 jaar). André komt de prijzen zelf langsbrengen (op afspraak). “Wat zou het mooi zijn als de kinderen later zelf in ons dorp kunnen blijven wonen. Ik ga mij hier keihard voor inzetten!” Aanstaande maandag, dinsdag en woensdag zijn de gemeenteraadverkiezingen. Kies voor bouwen: kies André Meester, lijst 1, nummer 2.


Femke Breg (4 jaar)


Mila Dekker (6 jaar)
Lexie Ruiter (8 jaar)Naomi Groen (10 jaar)