Verkiezingsprogramma voor Andijker ondernemer Niels Kreuk

geplaatst in: Nieuws | 0

De Andijker bollenkweker Niels Kreuk is genomineerd voor de Tuinbouw ondernemersprijs samen met 3 andere bedrijven, op 21 april wordt de prijs door de minister uitgereikt op de Floriade in Almere. VVD-lijsttrekker Andrea van Langen en kandidaat-raadslid Jan de Vries mochten Niels al eerder iets uitreiken: namelijk het verkiezingsprogramma.

De kantine zat vol met jeugdige werknemers en Niels gaf aan bijzonder trots te zijn op het personeel. Hij wil zich onderscheiden door zich niet alleen te richten op groei maar op het behouden en verbeteren van zijn productie. Zo heeft hij plannen voor verduurzaming maar ook voor de huisvesting van zijn personeel uit de regio in flexibele woningen. Daarbij heeft hij de gemeente nodig, maar loopt ook aan tegen de grenzen van het huidige beleid. De VVD is trots op deze innovatieve ondernemer en denkt graag mee! Niels gaf aan het programma met belangstelling te zullen lezen en zo nodig te voorzien van commentaar.