VVD op bezoek bij Henk Vlaming

geplaatst in: Nieuws | 0

Henk Vlaming is een actieve ondernemer uit Zwaagdijk-Oost. Hij heeft in Nederland het telen van bloembollen in netten geïntroduceerd, inmiddels is zijn bedrijf groot in beregeningsapparatuur. Henk zit samen met zijn zoon in het bedrijf en maakt daarnaast tijd vrij voor het bestuur van de OFM. Deze actieve ondernemer zet zich volop in voor doorstroming via een vernieuwde rotonde (een ‘ovonde’) bij het WFO-terrein, alsook een extra calamiteitenontsluiting. Ook pleit hij voor meer bedrijventerreinen want Westfriesland moet aantrekkelijk blijven als vestigingsgebied. Lijsttrekker Andrea van Langen en raadslid Tom Beerepoot overhandigden hem recent het VVD-verkiezingsprogramma. Hij was blij dat ons programma aandacht heeft voor zijn wensen en beloofde ook de rest van de punten met belangstelling te zullen lezen.