VVD in Medemblik de grootste partij met zes zetels

geplaatst in: Nieuws | 0

Bij de verkiezingen van 21 maart j.l. heeft de VVD Medemblik de meeste stemmen gehaald! In totaal stemden 4085 mensen op ons. Wij hebben 6 zetels gehaald, één zetel meer dan in 2014.

Er is een stijging van ruim 31% in het aantal stemmen op de VVD. Wij willen alle kiezers bedanken voor het vertrouwen. Felicitaties gaan uit naar de andere winnaars Gemeentebelangen en GroenLinks.

Als VVD-raadsleden zijn gekozen: Mark Raat (Medemblik), Andrea van Langen (Andijk), Jack Stam (Wognum), Dirk Steltenpool (Wervershoof), Tom Beerepoot (Wognum) en Tjeu Berlijn (Medemblik). De VVD gaat met veel energie werken aan een gemeente die beter kan! Natuurlijk kan dat niet zonder samenwerking met andere partijen. Binnenkort vinden oriënterende gesprekken plaats met alle partijen om vervolgens te zoeken naar mogelijkheden voor een coalitie.

De zes gekozen raadsleden van de VVD.