VVD-commissieleden Desmin Dekker en Jan de Vries beëdigd

geplaatst in: Nieuws | 0

In de raadsvergadering van april zijn Desmin Dekker en Jan de Vries beëdigd als commissielid. Daarmee is de VVD-fractie versterkt met nieuwe kennis, ervaring maar ook doorstroming van nieuw talent.

Desmin (31) is een jonge ondernemer uit Oostwoud. Hij zet zich in het bijzonder in voor zijn woonkern en buurdorp Midwoud. Zijn speerpunten zijn: meer woningbouw, verkeersveiligheid en accommodaties behouden voor de dorpen. Hij was eerder actief als secretaris van de VVD in Bergen.

Jan de Vries (66) uit Medemblik is een oude bekende. Hij was in de jaren ’90 raadslid in de oude gemeente Medemblik en tussen 2007 en 2014 in de fusiegemeente(n). Na een korte onderbreking werd hij in 2018 ook weer raadslid, tot aan de laatste verkiezingen. Hij maakt zich hard voor groei in de gemeente, woningbouw en meer bedrijvigheid. Ook veiligheid is zijn speerpunt.


Desmin Dekker (r.) tijdens het afleggen van de eed.Jan de Vries tijdens het afleggen van de belofte.