VVD op bezoek bij Wit Wognum BV

geplaatst in: Nieuws | 0

Aannemingsbedrijf Wit Wognum B.V. heeft, in de categorie grootbedrijf, de NHN Business Award gewonnen. Het is natuurlijk prachtig dat een bedrijf uit ons dorp/ onze gemeente die eer ten deel valt. In het VVD-verkiezingsprogramma staat bouwen op één en het is daarom extra leuk dat juist een bouwbedrijf als beste uit de bus kwam. Voor het medewerkersbeleid scoorde het een 8,5 en voor regionale betrokkenheid een 8,9. De VVD feliciteert Aannemingsbedrijf Wit Wognum B.V. met deze prachtige prestatie en daarom hebben lijsttrekker Andrea van Langen en raadslid Tom Beerepoot aan Nic Wit een taart en het VVD-verkiezingsprogramma overhandigd. Hulde aan de familie Wit en al haar werknemers die samen deze prestatie hebben neergezet. Tenslotte willen wij ook John Koomen Tuinen feliciteren die in de categorie MKB de tweede plaats in de wacht wist te slepen.